Obserwatorzy

piątek, 17 listopada 2017

Podsumowanie jesiennej akcji Pink Boxingowej


Czas na podsumowanie jesiennej edycji Pink Boxingu :) Była to już trzecia edycja, w której wzieło udział pięć par blogerek. W świat popłyneło więc dziesięć paczek, a każda była inna...


W pierwszej parze wymieniały się "Ciekawska Magdalena" i Ewelina z bloga "Acne skin".  Madzia jest już weteranką wymianek i jeśli chcecie sprawdzić czy spodobała jej się paczuszka zobaczycie TU.
Do Eweliny również trafiło wiele kosmetycznych ciekawostek KLIK.Ania "Perfect Foundation" razem z paczką witała nowego członka rodziny. Jeszcze raz gratuluję i życzę pociechy z synka :* Paczuszkę, którą dostała możecie zobaczyć TU. Parą młodej mamy była Mariola z bloga "Praktycznie kosmetycznie". Klimatyczną, jesienną sesję jej pudełeczka zobaczcie koniecznie TU.
Kolejna para Sisi z bloga "Strzeż się pociągu" odnosi sukcesy na diecie. Dodatkowych kilogramów, ale na szczęście kosmetyków przyniosło jej pudełko (KLIK) od Madzi z bloga "Kwiatostan kosmetyczny", która również dostała paczkę pełną wspaniałości (KLIK).
Moją parą została Karolina "Mint on Mars", która niedawno wróciła do Polski. TU Mogłyście zobaczyć co od niej dostałam <3. A czy przypadł jej do gustu podarunek ode mnie możecie sprawdzić TU.


Jak widzicie wszystkie paczuszki były świetne :) Warto brać udział w takich akcjach - dostajemy pudełeczko stworzone specjalnie dla Nas. A tworzenie paczuszek jest jeszcze lepsze. :) 
Właśnie szykuję paczki-niespodzianki na Mikołajki i mam nadzieję, że obdarowanym się spodobają :) 

7 komentarzy:


Copyright © 2016 I love dots , Blogger