Obserwatorzy

wtorek, 22 maja 2018

I warsztaty blogerskie Beauty by bloggers


Tydzień temu miałam możliwość wziąć udział w warsztatach blogerskich Beauty by bloggers organizowanych przez Anię z bloga "Kolorowy kraj" przy udziale marek Paul Mitchell, Chiodo oraz Paese. To pierwsze tego typu wydarzenie, na którym byłam - muszę przyznać, że dużo się nauczyłam a przy tym była to naprawdę świetna zabawa. Mogłam poznać na żywo osoby, których blogi regularnie czytam. Chętnie wezmę udział w tego typu wydarzeniach w przyszłości :)




Spotkanie rozpoczęło się od warszatatu paznokciowego z marką Chiodo. Poznałam na nim dwie metody malowania wzorków - ombre z palemką (wakacyjny hit od paru sezonów) i akwarelowe kwiatki.




Pod (złym) wpływem warsztatów zdecydowałam się zmienić swoją  lampę do hybryd na mocniejszą i dokupić klika (no dobra kilkanaście) lakierów. Wróciłam na hybrydową stronę mocy :)




Kolejną marką było Paese - dziewczyny prezentowały szybkie triki makijażowe. W skrócie pokazały jak mając 15 sekund i wyłącznie szminkę wykonać pełny makijaż (no prawie :P). Mogłyśmy się też wyżyć artystycznie na facechartach - powiem Wam, że to nie jest takie łatwe jak wygląda :)



Na koniec z marką Paul Mitchell i "fryzjerem gwiazd"  Łukaszem Urbańskim uczyliśmy się szybkich i łatwych fryzur, nie tylko na lato. Potwierdziło się to, o czym dawno wiedziałam - jestem fryzjerskim beztalenciem :P.  Dziewczyny natomiast poodkrywały swoje ukryte talenty i na sali powstało wiele pięknych fryzur, a także kilka włosowych dzieł stworzonych przez mistrza. 

Do domu przywiozłam dużo dobrego humoru, wiele pomysłów i inspiracji ale też kilka upominków, które przedstawiam Wam poniżej:





7 komentarzy:

 1. Takie warsztaty to super sprawa! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O widzę, że masz inny kremik do rąk :D. Bardzo fajnie było się spotkać i choć trochę pogadać. Mam nadzieję, że dostaniemy się na kolejną edycję :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie warsztaty to świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. warsztaty na pewno były ciekawe, świetne prezenty

  OdpowiedzUsuń
 5. Było super i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnej edycji ;D
  Czy Twój krem do rąk też tak pięknie pachnie? :D mam inny i po prostu cudo.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama chętnie bym wzięła udział w takich warsztatach, wyglądają na świetną zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na BbB byłam 2 lata temu, teraz bardzo żałowałam, że nie mogłam dojechać, bo uwielbiam Łukasza Urbańskiego :)

  OdpowiedzUsuń


Copyright © 2016 I love dots , Blogger