wtorek, 3 października 2017
Miodowy krem do twarzy od [JOLSE] - Hope Girl Honey Bee Venom Multi Solution Cream
Udało mi się dostać do testów kremu na Jolse.com - od czasu do czasu szukają tam osób chętnych do przetestowania nowości.
Krem wyglądał bardzo obiecująco :) Opakowanie nawiązuje do kluczowych składników i utrzymane jest w miodowej kolorystyce z srebrnymi elementami. Nawet kartonik ma kształt komory plastra miodu.
W opakowaniu znajduje się też magnesik do sprawdzenia oryginalności produktu.
"Składniki kremu - jad pszczeli, miód, propolis i ekstrakt z mleczka pszczelego łagodzą zmęczoną i szorstką skórę oraz zwiększają poziom jej nawilżenia i odżywienia. Dbają o jej problemy: suchość i szorstkość, powodowane przez środowisko zewnętrzne pozostawiając skórę gładką i elastyczną. Zawiera również kwas hialuronowy i hydrolizowaną keratynę."
składniki: water, dimethicone, glycerin, bee venom, alcohol denat., bis-peg-18 methylether dimethyl silane, peg-11 methyl ether dimethicone, ethylhexyl isononanoate, honey extract, hydrolyzed collagen, sodium hyaluronate, hydroxyethyl acrylate / sodium acrylodimethyl taurate copolymer, propolis extract, ethyl hexanediol, carbomer, triethanolamine, peg-40, hydrogenated castor oil,ppg-26-buteth-26, glyceryl caprylate, tocopheryl acetate, sea water, fragnance, disodium edta, niacynamide, amylodextrin, calcium pantothenate, maltodextrin, phenoxyethanol, royal jelly extract, salycilc acid, sodium ascorbyl phosphate, yellow 6 (ci 15985), pyridoxine hcl, yellow 5 (ci 19140), silica
Krem ma żelową konsystencję i miodowo-cytrynowy zapach. Sprawia bardzo przyjemne wrażenie. Po nałożeniu odczuwałam lekkie nawilżenie. Jednak po kilku dniach stosowania pojawił mi się na czole niewielki wysyp "nieprzyjaciół". Ponieważ podejrzewam, że to krem musiałam go odstawić. :( Myślę, że to przez ten niezbyt ciekawy skład z silikonami i alkoholem... Szkoda bo zapowiadał się naprawdę dobrze.
Na szczęście na Jolse jest też spory wybór świetnych kremów :)
Gadżeciarskie opakowanie :)
OdpowiedzUsuńSzkoda, że się nie sprawdził :( Fajne ma opakowanie.
OdpowiedzUsuńZawiera bardzo ciekawe składniki aktywne, jednak szkoda, że w działaniu tak słabo.
OdpowiedzUsuńSzkoda że tak się zachował, bo wygląda na prawdę ciekawie. :/
OdpowiedzUsuńSzkoda, że się nie sprawdził;/
OdpowiedzUsuńOpakowanie mi się spodobało :)
Po pierwsze gratuluję dostania się do testów:)
OdpowiedzUsuńA przechodząc do kremu.... skład jest nieciekawy, bałabym się podraznienia cery:/ Mam dość wrażliwą. Szkoda, że krem sie nie sprawdził
Szkoda, że tak słabo się sprawdził ten krem. Niestety, kosmetyki z miodem często mogą wywoływać takie reakcje
OdpowiedzUsuńMój bolg
myślę, że to raczej silikon ;)
UsuńTen komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń