Obserwatorzy

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Pomysły na prezent dla chłopka, męża czy brata


Dziś są urodziny mojego Krzysztofa :). Czy Wasi mężczyźni na pytanie co chca na urodziny mówią, że nic? Jakby ktoś zapytał się mnie to przedstawiłabym całą liste, a on mówi, że ma wszystko... Było ciężko znaleźć mu prezent, ale kolejny raz zdecydowałam się na personalizowany prezent :).
Pamiętacie karafkę, którą wybrałam na Dzień Ojca? Tak bardzo mi się spodobała, że chciałam mieć w domu podobną. Tym sposobem K. dostał ode mnie również karafkę. Na karafce są wygrawerowane nasze imiona i data, od kiedy jesteśmy razem. Sama nie moge uwierzyć, że to już cztery lata :) 


W zestawie z karafką znalazły się imienne kieliszki do wina. Musze się Wam przyznać, że włączył mi sie ostatnio "syndrom wicia gniazda" i namiętnie wyposażam mieszkanie. Uznałam, że takie kieliszki idealnie się sprawdzą - są zarówno ładne, jak i praktyczne :).  
Kieliszki i karafka mogą, ale nie muszą być kompletem :). 


Dodatkowo zdecydowałam się na kubek z zabawnym napisem. Krzysztof jest w końcu dumnym "ojcem" naszego kota Wiesława, więc może z dumą pić z niego herbatkę. Sama chętnie ukradłabym go do swojej pracy, by pić w nim kawę ;). 


Więcej ciekawych pomysłów na spersonalizowane prezenty dla chłopka możecie zobaczyć na stronie mygiftdna.pl

4 komentarze:

 1. Ja mam ten sam problem z prezentami dla Męża. Natomiast jak on mnie pyta co bym chciała to już mam całą listę w głowie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój tak samo nic nie chce i do tego wszystko ma, więc zakup prezentu jest wyzwaniem, szczególnie że oboje nie lubimy mieć w domu niepotrzebnych rzeczy. Ja za to nie mam najmniejszego problemu z tym, co chcę na prezent, listę mam zawsze gotową :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba jako jedna z nielicznych nie przepadam za personalizowanymi prezentami :D

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne, trafne propozycje, ja uwielbiam kubki.

  OdpowiedzUsuń


Copyright © 2016 I love dots , Blogger